سوالات متداول

سوال 1) آیا امکان تغییر مشخصات کاربری وجود دارد؟

پاسخ :  بله ، در قسمت حساب کاربری می‌توانید ایمیل، آدرس‌ها ، رمزعبور و شماره تماس خود را تغییر دهید. تمامی تغییرات برای شما ایمیل خواهند شد.

سوال 2) آیا میتوانم خرید های قبلی خود را ببینم؟
پاسخ :
 بله ، برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی خود می‌توانید به حساب کاربری وارد شده و در قسمت "سفارشات" خریدهای قبلی خود را مشاهده کنید.

سوال 3) چگونه می توانم به لوشام اعتماد کنم؟
پاسخ :
 دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی که از طرف مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی خدمات اینترنتی و نحوه عملکرد به آن‌ها اهدا می‌شود می‌تواند باعث رسمیت بخشیدن به کسب و کار اینترنتی لوشام باشد می‌توانید با کلیک کردن بر روی این نماد در صفحه اصلی وب‌سایت نسبت به آن اطمینان حاصل کنید. همچنین محتوای غنی وب‌سایت، نشانی و تمامی خطوط ارتباطی ثبت شده و قانونی‌ست بنابراین می‌توانید با خیال آسوده خرید خود را انجام دهید.

سوال 4) آیا می توان بدون عضویت در وب‌سایت لوشام خرید خود را ثبت کنیم؟

پاسخ : خیر، برای ثبت سفارش و نهایی کردن خرید حتما بایستی عضویت وب‌سایت را داشته باشید لازم به ذکر است با عضویت در وب‌سایت می توانید خبرنامه و تخفیف های لوشام را دنبال کرده و نظرات و انتقادات خود را در وب‌‎سایت ثبت کنید همچنین به راحتی به سفارش‌های قبلی خود دسترسی داشته باشید.
سوال 5) چه زمان‌هایی می‌توانم خرید خود را ثبت کنم؟

پاسخ : شما در تمام روزهای هفته و 24 ساعت شبانه‌روز می‌توانید خرید خود را ثبت فرمایید.

سوال 6) آیا می‌توانم  با حساب کاربری خود برای شخص دیگری خرید کنم؟
پاسخ :
 بله ، شما می توانید در قسمت ورود اطلاعات سفارش، نشانی و مشخصات صاحب سفارش را درج نمایید.

سوال 7) چگونه از مراحل پردازش سفارش خود مطلع شوم؟
پاسخ :
لوشام مرحله به مرحله با ارسال ایمیل و پیامک شما را از مراحل پردازش سفارش مطلع می‌کند. توجه داشته باشید که پیامک‌های لوشام فقط با شماره 50001000071054  و ایمیل ها با آدرس Losham@ariadanak.com برای مشتریان محترم ارسال خواهد شد.

سوال 8) آیا می‌توانم سفارش خود را تغییر دهم؟
پاسخ :
 پس از تایید سفارش و نهایی کردن خرید امکان تغییر آن وجود ندارد و حتما باید با بخش امور مشتریان لوشام تماس بگیرید.

سوال 9) آیا می‌توانم خرید خود را تلفنی ثبت کنم؟
پاسخ :
خیر، برای سرعت بخشیدن به روند ثبت و خرید سفارش و کاهش امکان بروز خطا در انتخاب کالای مورد نظر لازم است سفارش خود را از طریق وب‌سایت لوشام ثبت نمایید.

سوال 10) برای انتخاب بلیط یا تور مسافتی خود نیاز به راهنمایی دارم چه کاری باید انجام دهم؟

پاسخ : اطلاعات کامل و محتوای غنی وارد شده در وب‌سایت می‌تواند کمک شایانی در تصمیم‌گیری به شما کند همچنین مطالعه نظرات کاربران هم موثر خواهد بود. در صورت نیاز می‌توانید با امور مشتریان لوشام تماس بگیرید.

سوال 11) سفارشم را چگونه می‌توانم پرداخت کنم؟
پاسخ :
تمامی کاربران لوشام می‌توانند سفارش خود را به‌صورت اینترنتی از طریق درگاه‌های بانکی موجود در وب‌سایت پرداخت نمایند همچنین از دیگر روش‌های پرداخت مانند کارت به کارت و واریز به حساب نیز می‌توانند پرداخت خود را انجام دهند.

سوال 12) با استفاده از کدام کارت‌های بانکی می‌توان پرداخت اینترنتی سفارشم را انجام دهم؟
پاسخ :
 برای پرداخت اینترنتی می‌توانید از تمامی کارت بانک‌های عضو شبکه شتاب استفاده نمایید.

سوال 13) امکان دارد پرداخت اینترنتی ناموفق باشد ولی از حساب من مبلغی کم شده باشد؟

پاسخ : بله گاهی ممکن است به دلیل برقرار نشدن ارتباط شبکه بانکی پرداخت شما ناموفق انجام شود و وجه مورد نظر از حساب شما کم شود اما جای نگرانی وجود ندارد وجه شما در حساب های میانی بانک است و بانک ها مشکلات را رفع کرده و وجه شما بین 24 تا 72 ساعت پس از واریز به حساب شما عودت داده خواهد شد.

سوال 14) آیا لوشام شعبه دیگری دارد؟

پاسخ :  تنها نشانی لوشام در شهرتهران بوده و هیچ شعبه دیگری ندارد.
استان تهران، شهر تهران، بلوار میرداماد، میدان مادر، خیابان شاه نظری، نبش خیابان دوم، پلاک28 (برج ناهید)، طبقه5، واحد2قدرت گرفته از البرز داده سحر